درباره ما

تاریخچه افتخار آمیز برفاب

بیش از سه دهه فعالیت

ما در مجموعه برفاب مفتخر به تولید لوازم خانگی
با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش هستیم

شركت برفاب فعالیت خود را در سال 1369 با تولید كولر آبی آغاز كرد و به‌تدریج سبد محصولات تولیدی خود را گسترش داد. هم‌اكنون برفاب با تولید انواع كولرهای آبی، آبگرمكن‌های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، یخچال و فریزر، فریزر صندوقی، ماشین لباس‌شویی دوقلو و اجاق گاز رومیزی، سبد لوازم خانگی خود را كامل‌تر كرده است.

فضای سالن‌های تولیدی این گروه بالغ بر 80 هزار متر مربع است. برفاب با بیش از1000 نفر نیروی كار مستقیم، بزرگ‌ترین واحد تولیدی خصوصی استان چهارمحال و بختیاری است و در سال‌های گذشته همواره بیشترین میزان صادرات را در بین شركت‌های ایرانی داشته است. به‌منظور توسعه مستمرِ دامنه تولیدات و پاسخ‌گویی به درخواست‌های صادراتی، برفاب توجه خود را به شناخت خواسته‌های مصرف‌کنندگانِ بازارهای مختلف، آموزش نیروهای انسانی، افزایش كیفیت محصولات، كاهش قیمت تمام‌شده، توسعه فعالیت‌های مهندسی و توسعه رویکرد مدیریت كیفیت فراگیر(TQM) معطوف كرده است.

برفاب سیستم مدیریت کیفیت خود را مبتنی بر استاندارد‌ISO 9001:2008 پایه‌ریزی و مستقر كرده و برای پیاده‌سازی الزامات سیستم‌های مدیریت ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و زیست‌محیطی بر اساس استانداردISO 14001:2004 وOHSAS 18001:2007 اقدام كـرده و با دریافت گواهی‌نامه سیستم مدیریت یكپارچه(IMS) و اخذ گواهـی‌نامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همكار بر اسـاس استانـدارد 17025 ISO/IEC و دریافت استانداردهای مشتـری مـداری ISO 10002 (استانـدارد رسیدگـی به شکایات مشتـری) و ISO 10004 (استاندارد سنجش رضایت‌مندی مشتریان) می‌کوشد به بهترین شكل خواسته‌های مورد نظر مشتریان و سایر طرف‌های ذی‌نفع را فراهم كند. مدیریت شرکت برفاب، صادرات را نه امـری مقطعی و كوتاه‌مدت، بلكه برنامـه‌ای گستـرده و بلندمـدت می‌داند و همـواره می‌کوشد اعتبار خود را در بازارهای هدف، با توجه مستمر به بازار و مشتری، افزایش دهد؛ دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کننده و پنج سال کسب عنوان .صادرکنندۀ نمونۀ کشوری حاصل این رویکرد است که در صنعت لوازم خانگی ایران بی‌نظیر است.

ویژگی های ما

حمل و نقل رایگان
نصب رایگان
بهترین قیمت
دوسال گارانتی

برفاب از 1990 تا 2020

Before After

در خبرنامه ما عضو شوید تا از جدیدترین محصولات
و تخفیفات و جشنواره ها مطلع شوید